מדוע הלקוחות כה מעריכים אותנו?

מידע מקצועי

הורים רבים חוששים מהרעיון של רכישת עדשות מגע לשימוש עבור ילדיהם, שנעזרים במשקפיים בגלל בעיות ראייה. בשנים האחרונות השתפרו פלאים איכויות עדשות המגע המשווקות בישראל וניתן למצוא כמה סוגים של עדשות המתאימות לשימוש ילדים.
כדי להבטיח שימוש תקין, בריא ונכון בעדשות המגע צריך להקפיד על בחירה נכונה. מהם הקריטריונים לקנייה ובחירה של עדשות מגע? על כך ננסה לענות במאמר זה.
אחת הבעיות המוכרות ביותר בתחום האופטיקה היא הפגיעה ביכולת הראייה למרחק או ביכולת הראייה לטווח הקרוב. זה יכול לקרות לאנשים בכל גיל, אך נפוץ בעיקר בקרב מי שעבר את גיל 35 ומתקרב לעשור החמישי של חייו.
בעיות ראייה הינן נפוצות ביותר. הסיבה לכך קשורה לישיבתנו מול המחשב. מכיוון שרבים דוחים את ההליכה לאופטומטריסט הבעיה גדלה כך שאין מנוס מהגעה אל בעל מקצוע וביצוע בדיקת עיניים
אנשים שסובלים מבעיית עיניים יבשות, עשויים לחוש עקצוץ או להרגיש כאילו שיש להם גוף זר בעיניים, עיניהם עשויות להיות אדומות, לדמוע ללא סיבה ועוד.
במהלך השנים האחרונות, הפכו עדשות המגע למוצר פופולארי ביותר ומרבית האנשים אשר השתמשו במשקפי ראייה, הניחו את המשקפיים בצד ורכשו עדשות מגע.
אנחנו חיים בשביל לראות, כאשר יש לנו לקויות בראייה איכות החיים שלנו נפגעת באופן מידי
לקחת משקפיים לטיול או לנסיעה זה לא אידיאלי שכן לרוב למשפקיים יש נטייה להשבר או ללכת לאיבוד ולהשאיר אותנו ללא אפשרות לראות טוב ולהנות מהטיול, לכן מומלץ להשתמש בעדשות מגע כאשר אנו בנסיעה או טיול
עדשות מגע הן חלק מהותי מהשגרה היומית של כל משתמש והן ממלאות תפקיד חשוב עבור חוש הראייה שלנו. עדשות מגע אשר לא שמורות במצב טוב או שאינן מורכבות בצורה טובה על גבי העין יכולות לגרום לחוסר נוחות, בעיות ריכוז, גירוי בעין וכאבי ראש.
עדשות מגע צבעוניות הן עדשות לצורכי אסתטיקה ויופי וניתן להרכיבן גם ללא קשיים בראייה.
עדשות רכות מתאימות לשימוש יומי ויש להחליפן מדי חודש, כפי שקובעות הוראות היצרן. מתאים עדשות המגע יתאים את העדשות המתאימות לך, אשר יבטיחו לך בריאות, ראיה טובה ונוחות
הסרת עדשות מגע רכות צריכה להיעשות בצורה נכונה, בריאה וכמובן - שתשמור על שלמות ואיכות העדשה.
עדשות מגע הן פריט חיוני אשר יש בו כדיי לתרום לשיפור איכות החיים לרבים ממרכיבי המשקפיים ובעלי בעיות הראייה. עדשת המגע היא חידוש טכנולוגי אשר לו סגולות רבות המשלבות איכות ראייה ונוחות פיזית
Dailies
ACUVUE
biofinity
FreshLook
Air Optix
Soflex
biomedics
ciba vision
cooper vision
PROCLEAR
frequency 55
dispo
TEVA
AVAIRA
Bausch & Lomb Soflens
Bausch & Lomb PureVsion
KRISTAL
HANITA

שרות לקוחות

אנו זמינים לשירותכם בין השעות 9:00-17:00

משרד מכירות: