מדוע הלקוחות כה מעריכים אותנו?

טיפים לשמירה ושימוש נכון של עדשות מגע

תאריך: 14/11/2013 | שם הכותב: Lens4u
 
טיפים לשמירה על עדשות מגעעדשות מגע הן חלק מהותי מהשגרה היומית של כל משתמש והן ממלאות תפקיד חשוב עבור חוש הראייה שלנו. עדשות מגע אשר לא שמורות במצב טוב או שאינן מורכבות בצורה טובה על גבי העין יכולות לגרום לחוסר נוחות, בעיות ריכוז, גירוי בעין וכאבי ראש.

במאמר זה נסביר כיצד יש לשמור על עדשות המגע שלכם ולהשתמש בהן בצורה הטובה ביותר.

שמירה על הייגנה בעדשות מגע


הייגנה היא עיניין חשוב בכל הנוגע לעדשות מגע שכן העין היא אזור רגיש בגוף עם רקמות עדינות ויש לשמור על נקיון העין בצורה טובה, לכן לפני כל מגע עם עדשות מגע, הקפידו לשטוף ידיים במים וסבון בכדי לא להעביר גורמים מזהמים אל העין.

במקביל יש לנקות ולחטא עדשות מגע לפני כל שימוש ואחרי כל שימוש על ידי השרייה של העדשה בתמיסה ייעודית בלבד. חלק מתפקידה של תמיסת עדשות המגע היא ניקוי וחיטוי העדשה בחומרים ייחודיים אשר שומרים על המרכיב, שימוש בחומרים אחרים כגון סבון, מים מזוקקים וכו' עלולים לגרום נזק לעדשה וכמובן לגרום נזק לעין.
הדרך המומלצת לניקוי עדשות מגע היא להניחה בעדינות על כף ידכם אשר צריכה להיות נקייה ויבשה ולהתיז מעט נוזל מתמיסת הניקוי על שתי צידי העדשה.

אחסון ראוי לעדשות מגע


עדשות מגע הן רכיב רגיש ועדין שיש לשמור עליהן ביחידת אחסון ייעודית אשר עשוייה מכיסוי קשיח ויכולה להכיל באופן אטום נוזל לניקוי עדשות ושמירה על לחות. בנוסף על הקוספא להיות חסינה לשמש ומקורות חום.

אמנם יחידת האחסון לעדשות המגע מגינה עליהם מנזקים חיצוניים ושומרת על תקינות עדשות המגע חשוב גם לשמור על ניקיון יחידת האחסון על ידי ניקוי חודשי של הקופסא וניקוי מלכלוך שעלול להקוות על התחתית היחידה. מומלץ להחליף את נוזל הניקוי בקופסת העדשות אחרי כל שימוש (השרייה).

הרכבת עדשות מגע


עדשות מגע נועדו לשימוש על איבר עדין בגוף האדם שהוא העין. ליקויי ראייה הם שונים מאדם לאדם ולכל אחד יש צורך בהתאמה אישית של עדשות המגע בין עם מדובר על מספר או צילינדר לאחת מן העיניים.

על מנת שתוכלו להנות מעדשות המגע שלכם ולהרכיבן במהירות גם בלחץ של שגרת הבוקר, מומלץ לקבוע מספר שלבים קבועים מראש שיהפכו להרגל עם הזמן.

שלבים להרכבת עדשות מגע


שלב ראשון: הייגנה


הקפידו לשטוף ידיים היטב עם סבון בכדי למנוע הדבקות של חיידקים ולכלכוך על העדשה.

שלב שני: הכנת העדשות


בחרו את העדשה המתאימה לעין הנכונה, מומלץ לבחור צד ימין או משאל בתור נקודת פתיחה קבועה כדי למנוע בלבול בין העדשות.

שלב שלישי: תנוחה מתאימה


על מנת שתוכלו להרכיב את עדשת המגע בצורה הטובה ביותר ללא כל אי נעימות יש להרים את הראש ולהסתכל לעבר התקרה ולמשוך בעדינות את העפעף התחתון כלפי מטה תוך הנחה של העדשה בחלק התחתון של העין.

שלב רביעי: מיקום העדשה


לאחר הרכבת העדשה עוצמים את העין למספר שניות כדי שהעדשה תוכל לגלוש על המיקום הנכון על גבי העין.

שימוש נכון בעדשות מגע ושמירה על הייגנה טובה יכולה לשפר משמעותית את חווית השימוש שלכם בעדשות המגע ולהבטיח לכם נוחות לאורך כל היום.
 

 
 
 

תגובות למאמר  ( תגובות) 

Dailies
ACUVUE
biofinity
FreshLook
Air Optix
Soflex
biomedics
ciba vision
cooper vision
PROCLEAR
frequency 55
dispo
TEVA
AVAIRA
Bausch & Lomb Soflens
Bausch & Lomb PureVsion
KRISTAL
HANITA

שרות לקוחות

אנו זמינים לשירותכם בין השעות 9:00-17:00

משרד מכירות: