מדוע הלקוחות כה מעריכים אותנו?

עדשות מגע צבעוניות לראייה

תאריך: 29/10/2013 | שם הכותב: Lens4u
 
עדשות מגע צבעוניות לראייהעדשות מגע צבעוניות הן עדשות לצורכי אסתטיקה ויופי וניתן להרכיבן גם ללא קשיים בראייה.

עדשות מגע הן עדשות קטנות מאוד, הדומות ומדמות פועלה של עדשות משקפיים, רק בקנה מידה קטן בהרבה. את עדשות המגע, אשר מתפקדות כמשקפיים, מנחים בעין עצמה ולא על גבי הפנים, בחלק בעין אשר נקרא קרנית - והוא למעשה החלק בעין שצבעו משתנה מאדם לאדם.

מטרתן של עדשות המגע לרוב היא שפור הראייה ולהוות פתרון לבעיות הקשורות לעין לשריריה ולפעולותיה. עדשות המגע עשויות לרוב מסוגים שונים של פלסטיק אשר מאפשרים להתאים את מבנה העדשה ותכונותיה בהתאם לצורך בהן.

עדשות מגע נחלקות לשני סוגיים עיקריים, אשר גם הם מתחלקים לתתי סוגים. שני סוגי הגג של עדשות המגע הם - עדשות קשות ועדשות רכות. למידת הקשיחות או הרכות של עדשה יש חשיבות בתחושה- העדשות הרכות מבוססות על אחוזי מים גבוהים יותר ומאפשרות הסתגלות מהריה יותר.

לקטלוג עדשות מגע צבעוניות לחץ

שימוש בעדשות מגע צבעוניות

השימוש המקובל בעדשות מגע, כמו גם במשקפי ראיה, הוא כאמור לצרכים הקשורים בפעולת הראייה הפיזית. אך גם כאן, בדומה למשקפיים נעשה מהפך בתחום והעדשות כבר אינן משמות לצורכי ראייה בלבד, אלא גם לצרכים אופנתיים, יופי ומראה. כיום ישנם מאנשים שמרכיבים משקפיים ובהן עדשות ריקות, וזו רק לשם המראה שמקנה מסגרת המשקפיים לתמונה הכוללת של הפנים. גם ייצרני העדשות לא פספסו את הפוטנציאל האופנתי שלן, והחלו לייצר עדשות מגע צבעוניות, שביכולתן להקנות מראה אחר לעיניים בעזרת שינויי צבען ע"י צביעת החלק בעדה שמכסה את הקרנית.

עדשות המגע הצבעונות הן למעשה עדשות מגע לכל מטרה, וניתן לרכוש אותן גם כעדשות ראיה וגם כעדשות צבע בלבד ללא קשר לאיכות הראייה. עדשות המגע הצבעוניות למעשה מגיעות כאשר יש בהן חלק שצבוע בצבע של עין אנושית, וכשמרכיבים אותן החלק הצבעוני בעדשה מכסה את החלק הצבעוני בעין ובכך בעצם "הופך" את צבעה לצבע אחר.

עדשות המגע הצבעוניות יכולות להגיע גם ללא מספר, אך גם להיות מתאומות לכל סוג של מספר או בעיית ראיה שמצריכה עדשות. תודות לטכנולוגיה המתקדמת בתחום הראייה ועדשות המגע, כל אחד יכול ליהנות מעדשות מגע צבעונות, אם או בלי מספר, המותאמות לעיניו, חד פעמיות או קבועות בהתאם לצורך ולמחיר.  

 
 
 

תגובות למאמר  ( תגובות) 

Dailies
ACUVUE
biofinity
FreshLook
Air Optix
Soflex
biomedics
ciba vision
cooper vision
PROCLEAR
frequency 55
dispo
TEVA
AVAIRA
Bausch & Lomb Soflens
Bausch & Lomb PureVsion
KRISTAL
HANITA

שרות לקוחות

אנו זמינים לשירותכם בין השעות 9:00-17:00

משרד מכירות: